onze kerk en het Oude Woensdrechtse Kerkhof aan de Rijzendweg
Protestantse Kerk Ossendrecht:
Deze kerk was oorspronkelijk van de Nederlands Hervormde Gemeente in Ossendrecht en gebouwd in 1798, nadat het kerkje bij de Stompe Toren in Woensdrecht werd gesloten. In 1971 kreeg de kerk status van rijksmonument. Woonhuis Kees Daleboudt en Annemarie Visser:
Dit woonhuis is eind 19e eeuw gebouwd voor Frans de Beukelaar, jongste directielid van het familiebedrijf Stoompeekoffiefabriek Gebr. de Beukelaar. Het interieur van dit woonhuis bevat nog veel authentieke decoratieve elementen en is daardoor bijzonder gaaf gebleven. Het Oude Woendrechtse Kerkhof:
Als stille getuige van de lokale geschiedenis vertelt het kerkhof het verhaal van generatie inwoners die hebben bijgedragen aan de ontwikkeling van het dorp Woensdrecht. Rond de historische kerk die daar ooit heeft gestaan, ontstond een gemeenschap die zou uitgroeien tot het dorp Woensdrecht. De graven en de grafmonumenten vertellen het verhaal van generaties Woensdrechtnaren en vormen een waardevolle verbinding tussen verleden, heden en toekomst.
Eredienst:
Elke zondag om 9:45 uur Laatst bekende uitzending Volg ons op facebookAdres Kerkgebouw:
[tevens postadres]
Dorpsstraat 10
4641 HW Ossendrecht scriba@pkgw.nl
tel.nr.: kerk 0164-67 29 91
Algemeen bankrekeningnummer:
NL09 INGB 0005 6285 74
Privacyverklaring
Klik hier voor onze privacyverklaring
Auto ophaaldienst:
Wie graag naar de kerk wil, maar niet meer makkelijk loopt of fietst of geen auto rijdt, kan bellen met Hans den Daas, tel. 0164-769087.